EN DE

Chytrá domácnost

Chytrá domácnost je trend, kterým se ubírá moderní bydlení. Úspora času, energií i peněz v kombinaci s pohodlím a nadstandardním komfortem je snem každého. Co takhle proměnit svůj domov ve smart home? Nezáleží na tom, zda žijete v bytě nebo rodinném domě. Chytré technologie lze instalovat do všech typů nemovitostí.

Co je inteligentní domácnost? Prostředí s propojenými technologiemi do jednoho systému a se sjednoceným ovládáním do jednoho uživatelsky přívětivého rozhraní. Pomocí Wi-Fi, Bluetooth nebo internetu tak můžete monitorovat a ovládat všechny spotřebiče a senzory v domě. Osvětlení, alarm, kamerový systém, topení, chlazení, větrání, rekuperaci, audio i video systém, ohřev vody, žaluzie, ale i zámek na dveřích nebo domácí telefon ovládáte bezdrátově ze svého chytrého telefonu, tabletu nebo počítače.

Při realizaci chytrých domů používáme systém tlačítek Jung s integrovanou KNX platformou. Ovládací tlačítkový panel je tak intuitivní, že si s ním poradí klidně i děti nebo senioři.

Systém kompletního řízení budov KNX nabízí téměř neomezené možnosti řízení domácnosti:

  • Funkci pro neobývaný dům, která kontroluje a reguluje odpojení zásuvkových okruhů nebo nepravidelně vytahuje žaluzie, čímž vytváří dojem, že jste doma.
  • Inteligentní spolupráce termostatu s polohováním oken, topením a chlazením účinně předchází plýtvání energiemi.
  • Fajnšmekři ocení i takové možnosti jako je příprava pokoje na filmový večer. Jedno stisknutí tlačítka zapne domácí kino, zatáhne žaluzie, osvětlení ztlumí na ideální šero, a ještě vám trochu přitopí nebo vyvětrá tak, abyste si svůj film užili na maximum.

Služby spojené s inteligentním smart home nabízíme stavebním firmám, projektantům, architektům, ale i koncovým uživatelům. Od návrhu, až po realizaci. Chcete bydlet chytře? Tak bydlete. Postaráme se o to.

Jung
Chcete mít chytrou domácnost?
Residence Saphira ETM Transport