Telefon
+420 277 771 335
EN DE

Elektroinstalace Praha

Pro velké i malé projekty

Elektroinstalační práce

pro velké i malé projekty

Nabízíme vám více než 80 vysoce kvalifikovaných elektrikářů, kteří vám pomohou i s velkými a náročnými projekty rychle, efektivně a kvalitně.

Rodinné domy a rezidence
Bytové domy
Průmyslové areály
Hotely
Kancelářské budovy
Administrativní budovy
Školy a univerzity
Nemocnice a kliniky
Restaurace a bary
Nákupní centra
Sportovní zařízení
Veřejné budovy

Silnoproud do 1000V

Na vaše pohodlí myslíme už při instalaci silnoproudých systémů. Pro každou nemovitost vypracujeme individuální řešení silnoproudu do 1000V tak, abychom pokryli jak vaši aktuální potřebu, tak případné budoucí změny či rozšíření. Rozváděčové systémy NN, osvětlení nebo kabelové trasy montujeme s důmyslnou chytrostí a efektivitou zároveň.

Elektro systémy NN
Elektro systémy NN

Inteligentní elektro systém rozváděčů NN včetně jistících prvků a přepěťové ochrany. Dodáme variabilní řešení pro každou nemovitost.

Osvětlení
Osvětlení

Instalace klasického i automaticky řízeného osvětlení pro běžné využití, ale i pro specializovaná pracoviště či venkovní prostory.

Nouzové osvětlení
Nouzové osvětlení

Postaráme se o nouzové osvětlení budov i únikových cest podle všech zásad aktuálních norem. Mějte bezpečnost pod kontrolou.

Hromosvody
Hromosvody

Chraňte se před blesky a starost s instalací hromosvodu, splňující podmínky právních norem, i jeho uzemněním nechte na nás.

Kabelové trasy
Kabelové trasy

Funkčním řešením kabelových tras splníme zásadní krok požární ochrany. Instalace normovaných tras chrání kabeláž i budovu samotnou.

UPS
UPS

Montáží záložních zdrojů USP nejmodernějších technických parametrů pro vás zajistíme nepřetržitý přísun elektrické energie za každého počasí.

Revize
Revize

Postaráme se, abyste plnili pravidelné revize hromosvodů a silnoproudých instalací ve lhůtách stanovených zákonem podle prostředí jejich využití.

Slaboproud

Slaboproudé systémy dělají ze starých budov moderní domy, ve kterých se pohodlně žije i pracuje a bezpečnost je tu kladena na první místo. Uvažujete o kamerovém systému, alarmu nebo požární signalizaci? Svěřte montáž slaboproudu do našich rukou. Pracujeme s moderními technologiemi nové generace. Jsou bezpečné, spolehlivé, intuitivně ovládané, úsporné a vždy nabízejí možnost individuálního využití. Ať už samostatně nebo propojením s ostatními systémy.

EZS - Elektronické zabezpečovací systémy
EZS - Elektronické zabezpečovací systémy

Zabezpečovací systémy elektronické signalizace Paradox, Galaxy a Jablotron spolehlivě detekují a lokalizují pohyb uvnitř i vně budovy. Ochrana osob i majetku je navíc jištěna napojením na pult centralizované ochrany.

CCTV - Kamerové systémy
CCTV - Kamerové systémy

Moderní zabezpečovací kamerové systémy AXIS, DAUHA, Hikvision nebo Ubiquiti splňují veškeré trendy v oblasti zabezpečení. Úsporný nonstop provoz, ovládání přes počítač i chytrý telefon a záznamy ve vysoké kvalitě.

EVS - Elektronické vstupní systémy
EVS - Elektronické vstupní systémy

Nevítaní hosté už do vašeho objektu nevstoupí. O autorizaci osob se postará elektronický vstupní systém Honeywell či ASSA ABLOY. Mějte kontrolu nad evidencí docházky a udělte přístupová práva pouze lidem, kterým vy chcete.

EPS - Elektronická požární signalizace
EPS - Elektronická požární signalizace

Elektronická požární signalizace Schrack, LITES a ESSER zajistí včasnou detekci požáru již v okamžiku jeho vzniku. Ochranu zdraví i majetku jistí poplachový systém hlásičů s evakuačním rozhlasem a veřejným ozvučením.

SKS – Sítě LAN
SKS – Sítě LAN

Nabízíme systém strukturované kabeláže datových sítí LAN na míru vašich potřeb. Kvalitní, bezpečný a rychlý přístup k internetu počítačových sítí Solarix, Ubiquiti, Schrack, LAN-TEC a MicroTik zaručuje plynulý provoz každé kanceláře.

STA – satelitní technika
STA – satelitní technika

Postaráme se o montáž společné i individuální STA optické satelitní techniky FUBA, Televes, ALCAD nebo Tera. Kvalitní satelitní komponenty zaručují bezproblémový příjem digitálního signálu za každého počasí.

DT - domácí telefony
DT - domácí telefony

Další stupeň zabezpečení objektu poskytnou domovní telefony a videotelefony značek Comelit, Tesla, 2N, Bticino a Fermax. Intuitivní systém kontroly odemykání zvládne obsluhovat úplně každý. Komunikujte s lidmi venku v bezpečí budovy.

Audio
Audio

Zajistíme pro vás elektroinstalaci audio systému k ozvučení jakéhokoliv prostoru. Nechte si audio propojit s ostatními systémy a dopřávejte si dokonalé multimediální zážitky ruku v ruce s vyšší bezpečností.

Revize
Revize

Pravidelnou revizí slaboproudých elektroinstalací společně předejdeme případným poruchám a škodám. Vše pečlivě zkontrolujeme, změříme a odzkoušíme.

Proč my

15+
let zkušeností s montážemi
elektroinstalací
100+
velkých zakázek ve střední
evropě i mimo ni
80+
vyškolených
spolupracovníků
Rychlé
jednání

Výběr správného partnera pro elektroinstalační práce, ať už se jedná o dům nebo hotel, je důležitý. Při výběru firmy je třeba zohlednit kvalitu a množství pracovníků i materiálu. Nesprávně provedená instalace může kromě bezpečnostního rizika představovat i prodloužení doby realizace projektu. Dobrý partner zajistí bezpečnou a spolehlivou instalaci a dokáže ji efektivně dokončit ve stanoveném termínu. Ve společnosti ETM Bohemia electric víme, že základem dobře odvedené práce jsou spolehliví a profesionální pracovníci. Nabízíme vám více než 80 vysoce kvalifikovaných elektrikářů, kteří vám pomohou i s velkými a náročnými projekty rychle, efektivně a na kvalitně. Už 15 let pomáháme našim klientům po celé Evropě s elektroinstalačními pracemi. Proto spolehlivost a efektivita patří k hodnotám, které naši klienti oceňují nejvíce. Zajištění materiálu a dostatku kvalifikovaných pracovníků je u nás samozřejmostí. Pokud chcete skutečně spolehlivého a kvalitního partnera pro elektroinstalační práce, kontaktujte nás hned teď.

Reference

NKT
Prakab
Merkur 2
ABB
Kopos
Jung
2N
Axis
Dominus 3
Paradox
Paradox
Honeywell
Schrack
Mikrotik

Kontaktujte nás

Napište nám nebo nás kontaktujte telefonicky.

    Jméno a příjmení
    Email
    Telefon *

    Váš dotaz / poptávka