Telefon
+420 277 771 335
EN DE

Kariéra

Máte zkušenosti v oboru elektroinstalací a zrovna hledáte práci? Přijďte mezi nás. Nabízíme vám kariéru v příjemném prostředí a pohodovém kolektivu. Kromě možnosti vzdělávání se v oboru vám poskytneme i možnost ubytování. Očekávat můžete férovost a spolehlivost. To samé od vás očekáváme i my. Jste náš člověk? Podívejte se, jaká volná místa aktuálně nabízíme a rovnou nám o sobě dejte vědět.

Elektrikář / elektromontér

Náplň práce:
Pokládání kabelů, montáž kabelových žlabů, tahání kabelů v kabelových trasách. Montáž, zapojování rozvaděčů, elektrických rozvodů atd.
Doplňující informace:
Preferujeme zejména 2 – 4 členné partie elektrikářů se zkušenostmi, se standardním nářadím a vlastním autem.
Podmínkou je, aby jeden člen partie ovládal německý nebo anglický jazyk na komunikativní úrovni a byl schopen komunikovat se stavbyvedoucím a firmou.
Benefity:
  • Zajištěné ubytování
  • Individuální délka turnusů v závislosti na projektu
  • Pravidelná mzda, každý měsíc
  • Férový přístup a jednání
  • Možnost práce přesčas
Místo práce:
EU
Typ pracovního poměru:
Živnost
Termín nástupu:
IHNED
Plat:
Dohodou

Splňujete požadavky, které na vás máme a líbí se vám, jakou práci a benefity nabízíme my vám? Na nic nečekejte a kontaktujte nás. Telefonicky, emailem nebo prostřednictvím našeho formuláře. Co nejdříve se vám ozveme zpět.

Nebo nám můžete poslat formulář níže:

    Jméno a příjmení
    Telefon *

    Doplňující informace
    Váš životopis