EN DE

Silnoproud do 1000V

Na vaše pohodlí myslíme už při instalaci silnoproudých systémů. Pro každou nemovitost vypracujeme individuální řešení silnoproudu do 1000V tak, abychom pokryli jak vaši aktuální potřebu, tak případné budoucí změny či rozšíření. Rozváděčové systémy NN, osvětlení nebo kabelové trasy montujeme s důmyslnou chytrostí a efektivitou zároveň.

Elektro systémy NN
Elektro systémy NN
Inteligentní elektro systém rozváděčů NN včetně jistících prvků a přepěťové ochrany. Dodáme variabilní řešení pro každou nemovitost.
Osvětlení
Osvětlení
Instalace klasického i automaticky řízeného osvětlení pro běžné využití, ale i pro specializovaná pracoviště či venkovní prostory.
Nouzové osvětlení
Nouzové osvětlení
Postaráme se o nouzové osvětlení budov i únikových cest podle všech zásad aktuálních norem. Mějte bezpečnost pod kontrolou.
Hromosvody
Hromosvody
Chraňte se před blesky a starost s instalací hromosvodu, splňující podmínky právních norem, i jeho uzemněním nechte na nás.
Kabelové trasy
Kabelové trasy
Funkčním řešením kabelových tras splníme zásadní krok požární ochrany. Instalace normovaných tras chrání kabeláž i budovu samotnou.
UPS
UPS
Montáží záložních zdrojů USP nejmodernějších technických parametrů pro vás zajistíme nepřetržitý přísun elektrické energie za každého počasí.
Revize
Revize
Postaráme se, abyste plnili pravidelné revize hromosvodů a silnoproudých instalací ve lhůtách stanovených zákonem podle prostředí jejich využití.
NKT
Prakab
Merkur 2
ABB
Jung
Kopos
Chcete spolehlivou elektroinstalaci?
Residence Saphira ETM Transport