EN DE

Slaboproud

Slaboproudé systémy dělají ze starých budov moderní domy, ve kterých se pohodlně žije i pracuje a bezpečnost je tu kladena na první místo. Uvažujete o kamerovém systému, alarmu nebo požární signalizaci? Svěřte montáž slaboproudu do našich rukou. Pracujeme s moderními technologiemi nové generace. Jsou bezpečné, spolehlivé, intuitivně ovládané, úsporné a vždy nabízejí možnost individuálního využití. Ať už samostatně nebo propojením s ostatními systémy.

EZS - Elektronické zabezpečovací systémy
EZS - Elektronické zabezpečovací systémy
Zabezpečovací systémy elektronické signalizace Paradox, Galaxy a Jablotron spolehlivě detekují a lokalizují pohyb uvnitř i vně budovy. Ochrana osob i majetku je navíc jištěna napojením na pult centralizované ochrany.
CCTV - Kamerové systémy
CCTV - Kamerové systémy
Moderní zabezpečovací kamerové systémy AXIS, DAUHA, Hikvision nebo Ubiquiti splňují veškeré trendy v oblasti zabezpečení. Úsporný nonstop provoz, ovládání přes počítač i chytrý telefon a záznamy ve vysoké kvalitě.
EVS - Elektronické vstupní systémy
EVS - Elektronické vstupní systémy
Nevítaní hosté už do vašeho objektu nevstoupí. O autorizaci osob se postará elektronický vstupní systém Honeywell či ASSA ABLOY. Mějte kontrolu nad evidencí docházky a udělte přístupová práva pouze lidem, kterým vy chcete.
EPS - Elektronická požární signalizace
EPS - Elektronická požární signalizace
Elektronická požární signalizace Schrack, LITES a ESSER zajistí včasnou detekci požáru již v okamžiku jeho vzniku. Ochranu zdraví i majetku jistí poplachový systém hlásičů s evakuačním rozhlasem a veřejným ozvučením.
SKS – Sítě LAN
SKS – Sítě LAN
Nabízíme systém strukturované kabeláže datových sítí LAN na míru vašich potřeb. Kvalitní, bezpečný a rychlý přístup k internetu počítačových sítí Solarix, Ubiquiti, Schrack, LAN-TEC a MicroTik zaručuje plynulý provoz každé kanceláře.
STA – satelitní technika
STA – satelitní technika
Postaráme se o montáž společné i individuální STA optické satelitní techniky FUBA, Televes, ALCAD nebo Tera. Kvalitní satelitní komponenty zaručují bezproblémový příjem digitálního signálu za každého počasí.
DT - domácí telefony
DT - domácí telefony
Další stupeň zabezpečení objektu poskytnou domovní telefony a videotelefony značek Comelit, Tesla, 2N, Bticino a Fermax. Intuitivní systém kontroly odemykání zvládne obsluhovat úplně každý. Komunikujte s lidmi venku v bezpečí budovy.
Audio
Audio
Zajistíme pro vás elektroinstalaci audio systému k ozvučení jakéhokoliv prostoru. Nechte si audio propojit s ostatními systémy a dopřávejte si dokonalé multimediální zážitky ruku v ruce s vyšší bezpečností.
Revize
Revize
Pravidelnou revizí slaboproudých elektroinstalací společně předejdeme případným poruchám a škodám. Vše pečlivě zkontrolujeme, změříme a odzkoušíme.
Paradox
Dahua
Honeywell
Schrack
Mikrotik
Alcad
Comelit
Chcete spolehlivou elektroinstalaci?
Residence Saphira ETM Transport