Telefon
+420 277 771 335
EN DE

ETM Bohemia electric

Elektroinstalace a chytrá domácnost pro velké i malé projekty
15+
let zkušeností s montážemi
elektroinstalací
100+
velkých zakázek ve střední
evropě i mimo ni
80+
vyškolených
spolupracovníků
Rychlé
jednání

Proč my?

Výběr správného partnera pro elektroinstalační práce, ať už se jedná o dům nebo hotel, je důležitý. Při výběru firmy je třeba zohlednit kvalitu a množství pracovníků i materiálu. Nesprávně provedená instalace může kromě bezpečnostního rizika představovat i prodloužení doby realizace projektu. Dobrý partner zajistí bezpečnou a spolehlivou instalaci a dokáže ji efektivně dokončit ve stanoveném termínu. Ve společnosti ETM Bohemia electric víme, že základem dobře odvedené práce jsou spolehliví a profesionální pracovníci. Nabízíme vám více než 80 vysoce kvalifikovaných elektrikářů, kteří vám pomohou i s velkými a náročnými projekty rychle, efektivně a na kvalitně. Už 15 let pomáháme našim klientům po celé Evropě s elektroinstalačními pracemi. Proto spolehlivost a efektivita patří k hodnotám, které naši klienti oceňují nejvíce. Zajištění materiálu a dostatku kvalifikovaných pracovníků je u nás samozřejmostí. Pokud chcete skutečně spolehlivého a kvalitního partnera pro elektroinstalační práce, kontaktujte nás hned teď.

Číst více

Kdo jsme? ETM Bohemia s.r.o., společnost lidí, které baví práce s elektroinstalacemi. A nejen to, baví nás i pomáhat druhým. Možná i proto se kromě profesionálně a precizně odvedené práce soustředíme i na spokojenost našich klientů. Své zákazníky vnímáme jako plnohodnotné partnery, a proto s každým jednáme korektně.

U každé zakázky bedlivě nasloucháme vašim přáním. Pak dáme hlavy dohromady a připravíme návrh realizace, který odpoví na všechny vaše potřeby a možnosti. Neděláme rozdíly mezi prací na malém a velkém projektu, každému se věnujeme s plným nasazením a pozorností. Spokojený zákazník je pro nás největší odměnou. Vzájemně uspokojivá spolupráce a pozitivní vztahy s klienty tvoří příjemnou atmosféru v celé naší firmě a ladí nás na pohodu.

Tam, kde je pohoda, je i radost pracovat. Takové prostředí nás motivuje k dalšímu rozvoji a vzdělávání. Náš obor se den ode dne posouvá za novými trendy. A my se posouváme spolu s ním. Pečlivě sledujeme novinky nejen v pracovních postupech, ale hlavně v technologii samotné. Jsme stále ve střehu a díky tomu vám nikdy nenabídneme produkt, který byl hitem před pár lety. Pokaždé dostanete službu na špičkové technologické úrovni spolu s produktem splňujícím aktuální podmínky trhu i bezpečnosti.

Pomůžeme vám i s náročnými projekty

Nabízíme vám více než 80 vysoce kvalifikovaných elektrikářů, kteří vám pomohou i s velkými a náročnými projekty rychle, efektivně a kvalitně.

Rodinné domy a rezidence
Bytové domy
Průmyslové areály
Školy a univerzity
Nemocnice a kliniky
Restaurace a bary
Hotely
Kancelářské budovy
Administrativní budovy
Nákupní centra
Sportovní zařízení
Veřejné budovy

Průběh spolupráce

3 jednoduché kroky
1. Kontaktujte nás

Rádi vám zodpovíme všechny otázky a pomůžeme vám vybrat ideální zařízení pro váš projekt.

2. Dohoda

Dohodneme se na realizaci projektu a termínech prací.

3. Instalace

Naši odborní asistenti přijedou nainstalují veškeré příslušenství tak, aby vše fungovalo, jak má. Hotovo.

ETM Bohemia electric, váš partner
pro elektroinstalaci a chytrou domácnost.

Reference

NKT
Prakab
Merkur 2
ABB
Kopos
Jung
2N
Axis
Dominus 3
Paradox
Paradox
Honeywell
Schrack
Mikrotik

Kontaktujte nás

Napište nám nebo nás kontaktujte telefonicky.

    Jméno a příjmení
    Email
    Telefon *

    Váš dotaz / poptávka