EN DE

O firmě

Kdo jsme? ETM Bohemia s.r.o., společnost lidí, které baví práce s elektroinstalacemi. A nejen to, baví nás i pomáhat druhým. Možná i proto se kromě profesionálně a precizně odvedené práce soustředíme i na spokojenost našich klientů. Své zákazníky vnímáme jako plnohodnotné partnery, a proto s každým jednáme korektně.

U každé zakázky bedlivě nasloucháme vašim přáním. Pak dáme hlavy dohromady a připravíme návrh realizace, který odpoví na všechny vaše potřeby a možnosti. Neděláme rozdíly mezi prací na malém a velkém projektu, každému se věnujeme s plným nasazením a pozorností. Spokojený zákazník je pro nás největší odměnou. Vzájemně uspokojivá spolupráce a pozitivní vztahy s klienty tvoří příjemnou atmosféru v celé naší firmě a ladí nás na pohodu.

Tam, kde je pohoda, je i radost pracovat. Takové prostředí nás motivuje k dalšímu rozvoji a vzdělávání. Náš obor se den ode dne posouvá za novými trendy. A my se posouváme spolu s ním. Pečlivě sledujeme novinky nejen v pracovních postupech, ale hlavně v technologii samotné. Jsme stále ve střehu a díky tomu vám nikdy nenabídneme produkt, který byl hitem před pár lety. Pokaždé dostanete službu na špičkové technologické úrovni spolu s produktem splňujícím aktuální podmínky trhu i bezpečnosti.

Poznejte nás ještě blíž a podívejte se, kdo jsme a s kým můžete začít spolupracovat.

Marcel Dziak
Marcel Dziak
jednatel
Mikuláš Tokár
Mikuláš Tokár
obchodní ředitel
Eva Dziaková
Eva Dziaková
administrativa
Kateřina Novotná
Kateřina Novotná
administrativa
Pavel Balíček
Pavel Balíček
technik
Naše firma
zaměstnává
80+
vyškolených zaměstnanců
a spolupracovníků

Vybrané reference

Chcete spolehlivou elektroinstalaci?
Residence Saphira ETM Transport